Hayalimizdeki ortamı evinizde nasıl yaşatabilirsiniz? Çok basit. Yazılarla kırlentlere nakış, koltuklarda yazılar, sizi unutmadığınız anılarınız ile bütünleştirir.

 Hafif klasiğin tadı evinizde bambaşka bir hava yaratacaktır. Sıcaklıği arttıracak ve pozitif bir his ortaya çıkaracaktır.

 Bunun için ufak yazılar tasarlayarak cesaretle evinizin bazı mobilyalarına bunları koydurabilirsiniz. Anı devamlı yaşamak güzel

Birde kapitoneli yapılmış bir kadife ise bayılıyorum. Kapitonenin verdiği kıvrımlar ile kadife ışığın yansımasını çekiciliğe dönüştürüyor. Yanar döner bir çekim gücü oluşturuyor. O dokunuş size bir bebek yüzü hissi veriyor. Yumuşaklık sizi yakınlaştırıyor.

 Fikirimiz Curling oynun heyecanını evinize taşıyoruz. Muhteşem Land Riviera Homes  ürünleri ile İsviçre yi evinizde hissetmek . Evinizde hayal ettiğiniz o mimari ortamı Land Riviera Homes   markalı ürünlerimiz  gerçekleştiriyor. Tam istediğiniz tarzı biliyoruz. Sizi şaşırtmaya hazırız. Aynı zamanda sürprizlerle dolu Land Club üyeliği sizleri bekliyor. Evinizi komple bir mimar danışmanlığında döşenmesini istermisiniz. Güzel fikirlerimiz var.

Ben kış aylarında kumaşçı oluyorum. Özellikle kadife. Bir karyolaya, bir sandalyeye, bir koltuğa verdiği pozitif enerji içimizi ısıtıyor

Tabi ki deriyi de unutmamız mümkün değil. Mükemmel bitişli mobilya ve desende yeni sıcaklıklarla deri güzel bir ikili oluşturuyor.

- 06 & 07 -