Mağazalarımızda kısa süre içinde, sizin için zor olan şeylerin ne kadar kolay ve zevkli olacağını hissedeceksiniz. Unutmayın hissettikleriniz doğrudur..444 4 167

Carpe Diem

    Ev içi yaşam kalitenizi arttırmak, yaşam alanınızı genişletmek, moda renk uyumları ile size alternatifler sunulması için  evinizin tasarımına danışmanlık yapacak bir mimara ihtiyaç vardır.

 Tüm mağazalarımız da karar vermenizi kolaylaştırmak amaçlı Ev Uzmanı Mimarlarımız sizleri çaya davet etmektedir. Bunun için ücretsiz 444 4 167 telefonumuzdan ön bilgi alabilirsiniz. Land ev içi tüm ihtiyaçlarınızın mimari havada tasarlanmasını, imalatını ve montajını yapmaktadır.Bizim için önemli olan her yaptığımız işin fonksiyonelliğinin yanında evinizde mimari bir esinti yaratmasıdır. Land kişiselleştirilmiş tasarım, kalite standardı yüksek, güçlü bir üne sahip hizmet sunar. En son teknolojik makinalar  da üretimini yapar. Malzeme kalitesini tüm müşterilerine garanti eder.

Land A'dan Z'ye mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayacak en tecrübeli ev uzmanıdır, kişiye özel tasarımlarla müşteri odaklı hizmet sunar. 1995'ten beri raylı dolap konusunda profesyonelleşen Land hizmet verdiği bu spesifik alanda yüksek standartlarda çözümler üretir. Land modanın ve kalitenin sektöründeki en önemli unsurlar olduğuna inanır, ürünlerinde bu kavramların vazgeçilmezliğini kanıtlar.   

 Anı yaşamak tasarımlarımızda her zaman ön plana çıkardığımız olgudur.  

 


- 08 & 09 -